border=
Site Tercüme
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Toplam 15
Toplam Ziyaret 1385479

Hakkımızda

Biz Kimiz

Akatlar Grup deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında önde gelen firmaların çeşitli departmanların da çalıştırmak üzere norm kadro dışında kalan personel ihtiyacının karşılanması ve personellerin yasal yükümlülüklerini üstlenerek insan kaynakları danışmanlığı, bordrolama hizmetleri, dönemsel ve esnek iş güçü temini sunmaktadır.


Vizyonumuz

Akatlar Grup, uzman ve tecrübeli birikimleriyle bu alanda üstün kalite standartlarını hedefleyerek ülkemizde ve uluslararası platformda önde gelen firmalardan olmayı ilke edinmiştir.

İşletme Çözümleri

İşletme çözümlerini belirlemek ve uygulamakta size yardımcı olacak nitelikte uzman ekibimizle öncelik ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretiriz.


Sizi sizden daha iyi tanıyoruz

İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamak ve sizin piyasanızın sahip olduğu kurallara aşinayız. Beklentilerinizi ve rekabetinizi tecrübemizle yönetmek mümkün. İşinizi sizden daha iyi öğrenebileceğimizi bildiğimiz için sizi merakla ve ilgiyle takip ediyor olacağız. 
"İnsan" faktörü

İnsan en değerli varlıktır. Bizim için de ilk faktör insandır. İş ilişkileri çalışanlarınız açısından temel kavramdır. İş ilişkilerinizi faydalı şekilde oluşturmak ve değiştirmekte bu faktör büyük önem teşkil eder. 
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
Saat

Yer sağlayıcı #